Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Energetyka

Energetyka

Lider w branży

BitStream Polska od 17 lat dostarcza niezawodnę rozwiąznia do Polskich firm Energetycznych.

Rozwiązania kompleksowe

BitStream dostarcza rozwiązania w zakresie łączności, komunikacji i obliczeń dla sektora energetycznego.

Ponad 1000 wdrożeń zakończonych sukcesem

Nasze rozwiązania zarządzają podstacjami, przedsiębiorstwami energetycznymi i rozproszonymi zasobami energii na terenach Polski.

EAZ

Dzięki innowatorskim rozwiązaniom i połączeniu przemysłowego przełącznika sieciowego ze źródłem czasu zgodnego ze standardami IEC 61850 systemy EAZ wspierane przez nasze urządzenia zapewniają bezpieczeństwo i dostarczają wszystkie protokoły potrzebne do podnoszenia precyzji automatyzacji na stacjach elektroenergetycznych.

Polecane produkty

Telekomunikacja

Prawidłowy rozwój sektora energetycznego będzie miał decydujący wpływ na bezpieczne funkcjonowanie europejskiego rynku energii, dającego możliwość spełnienia oczekiwań końcowych konsumentów – liczących przede wszystkim na energię elektryczną tanią i zawsze dostarczaną. Energia elektryczna jest dziś dobrem bardzo cennym, co wymusza na gospodarkach wszystkich krajów racjonalizację kosztów jej wytwarzania i dostawy do klientów. Optymalizacja kosztów oraz poprawa efektywności funkcjonowania całego sektora energetycznego wymaga wdrożenia rozwiązań opartych o nowoczesne technologie z zakresu telekomunikacji i informatyki.

Polecane produkty

Telemechanika

Nasza firma posiada w swojej ofercie wiele urządzeń zapewniających niezawodną transmisje sygnałów sterujących na duże odległości przy pomocy interfejsów optycznych.

Polecane produkty

Cyfrowa Stacja

Cyfrowa podstacja skupia się na przetwarzaniu stanu binarnego i analogowych danych pomiarowych na dane cyfrowe. Ułatwia to przesyłanie i udostępnianie danych między urządzeniami i podstacjami w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można je lepiej wykorzystywać, przetwarzać i podejmować odpowiednie działania. Dzięki naszym urządzeniom budowa cyfrowej stacji jest tańsza i bezpieczniejsza dzięki bezstratnym ringom i szyfrowaniu transmisji danych.

Polecane produkty