O nas

Bitstream jest polskim producentem profesjonalnych urządzeń transmisji danych, głosu i video dla telekomunikacji, energetyki, systemów zabezpieczeń, automatyki przemysłowej i innych.
Pierwsze lata działalności firmy zostały całkowicie poświęcone działaniom badawczo-rozwojowym, dzięki czemu firma może proponować rozwiązania niezawodne o najwyższej jakości. Każdego dnia staramy się słuchać uważnie klientów, diagnozować ich potrzeby i szybko reagować na sygnały płynące z rynku.

Jako jeden z największych producentów urządzeń do teletransmisji danych w Polsce oferujemy stabilne rozwiązania, wsparcie techniczne jak również serwis. Ceny oferowanych urządzeń, z racji na rodzimy kraj pochodzenia komponentów i myśli technicznej są bardzo konkurencyjne w stosunku do cen innych dystrybutorów, bądź producentów w Polsce. Zawsze staramy się być elastyczni w zakresie dostosowania oferowanych produktów do specyficznych wymagań klienta, przez co grono naszych klientów powiększa się z roku na rok.

Jako firma, której założycielami są doświadczeni inżynierowie i konstruktorzy urządzeń BitStream oferujemy również szkolenia oraz warsztaty techniczne. Posiadając tak ogromną wiedzę, która cały czas jest udoskonalana, z chęcią dzielimy się nią z klientami.

Mając doświadczenie w konstruowaniu urządzeń, testowaniu najróżniejszych rozwiązań i tworzeniu trudnych aplikacji wykonujemy również dla innych firm projekty R&D. Od samego początku istnienia firmy urządzenia konstruowane były w oparciu o zasadę kompatybilności z urządzeniami innych producentów połączoną z przejrzystością i łatwością ich zarządzania.

Ze względu na stale rozwijający się rynek urządzeń do transmisji danych nasza oferta jest stale udoskonalana i powiększana. W ramach ceny produktów oferujemy bezpłatną aplikację wspomagającą zarządzanie – BTNET. Ponadto przez cały okres użytkowania urządzenia staramy się udzielać pomocy technicznej i wspierać klientów naszą wiedzą i doświadczeniem.