BitStream Sp. z o.o.
  • ul. Mełgiewska 7/9 20-209 Lublin
  • (+48) 81 743 86 43
  • (+48) 81 442 02 98
Dane firmy
Sąd Rejonowy w Lublinie
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 946-250-85-88
REGON: 060184269
KRS: 0000266288
GIOŚ: E0006605W
Kapitał zakładowy w wysokości 75 000 zł
Konto bankowe: BZ WBK S.A.
85 1500 1520 1215 2006 3817 0000

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem strony

Joanna Wujec
  81 743 86 43 wew. 21
  885 857 885
  jwujec@bitstream.pl
Łukasz Mikulski
  81 743 86 43 wew. 22
  885 020 696
  lmikulski@bitstream.pl
Łukasz Mordak
  81 743 86 43 wew. 31
  603 256 071
  lmordak@bitstream.pl
Dariusz Frąk
  81 743 86 43 wew. 31
  603 250 960
  dfrak@bitstream.pl
Maciej Tomczyszyn
  81 743 86 43 wew. 26
  697 611 697
  mtomczyszyn@bitstream.pl
Anna Bator
  81 743 86 43 wew. 35
  607 803 629
  abator@bitstream.pl
Dariusz Stój
  81 743 86 43 wew. 28
  691 113 727
  dstoj@bitstream.pl
Sebastian Huante
  81 743 86 43 wew. 28
  shuante@bitstream.pl
Support
  81 743 86 43 wew. 25
R&D
  81 743 86 43 wew. 28
Paweł Balczyński
  81 743 86 43 wew. 30
Karolina Ożóg
  81 743 86 43 wew. 29
Magdalena Beczek
Asystent Zarządu
  81 743 86 43 wew. 34
Współrzędne GPS: N 51° 14′ 80”E 22° 36′ 50”