Skontaktuj się z nami

Joanna Wujec

81 743 86 43 wew. 21

885 857 885

jwujec@bitstream.pl

 

Łukasz Mikulski

81 743 86 43 wew. 22

885 020 696

lmikulski@bitstream.pl

 

Łukasz Mordak

81 743 86 43 wew. 31

603 256 071

lmordak@bitstream.pl

 

Dariusz Frąk

81 743 86 43 wew. 31

603 250 960

dfrak@bitstream.pl

 

Maciej Tomczyszyn

81 743 86 43 wew. 26

697 611 697

mtomczyszyn@bitstream.pl

 

Anna Bator

81 743 86 43

607 803 629

abator@bitstream.pl

Dariusz Stój

81 743 86 43 wew. 28

691 113 727

dstoj@bitstream.pl

 

Sebastian Huante

81 743 86 43 wew. 28

shuante@bitstream.pl

Support

81 743 86 43 wew. 25

R&D

81 743 86 43 wew. 28

Paweł Balczyński

81 743 86 43 wew. 30

Karolina Ożóg

81 743 86 43 wew. 29

Magdalena Beczek
Asystent 
Zarządu

81 743 86 43 wew. 34

Od wielu lat współpracujemy z nawiększymi dystrybutorami urządzeń do transmisji danych sieci teleinformatycznych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy, prosimy o kontakt z Działem Marketingu i Sprzedaży.

Jeżeli masz jakieś pytania – wyślij nam wiadomość.

Formularz kontaktowy



Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem strony

Kontakt

BitStream Sp. z o.o.
  • ulica Mełgiewska 7/9 20-209 Lublin
  • 00 48 81 743 86 43
  • 00 48 81 442 02 98

NIP: 946-250-85-88
REGON: 060184269

KRS: 0000266288 Sąd Rejonowy w Lublinie

XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wielkość kapitału zakładowego 75 000 zł

GIOŚ E0006605W

BZ WBK S.A. 85 1500 1520 1215 2006 3817 0000

info(at)bitstream.pl

Tel. 81 743 86 43

Fax. 81 442 02 98

Współrzędne GPS:N 51° 14′ 80”E 22° 36′ 50”