Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Inteligentny transport

Inteligentny transport

Bezpieczeństwo

Urządzenia stworzone przez firmę BitStream gwaratują niezwodność i bezpieczeństwo nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach.

Mnogość zastosowań

BitStream oferuje rozwiązania dla inteligentnych systemów transportowych (ITS), które zbierają w czasie rzeczywistym informacje o warunkach ruchu drogowego. Od dróg przez tunele po mosty, inteligentne systemy transportowe.

Kompletne rozwiązania

Kompletna oferta bezpiecznych rozwiązań o wysokiej przepustowości, które umożliwiają korzystanie z bogatych w dane aplikacji ITS.

Zastosowanie

ITS korzysta z inteligentnych technologii transportowych takich jak: systemów sterowania sygnalizacją świetlną, znaków zmiennej treści,  automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych, systemów CCTV bezpieczeństwa i automatycznego wykrywania incydentów, aplikacji, które gromadzą i przetwarzają dane w czasie rzeczywistym – jak wskazówki dotyczące parkowania czy systemów informacji o pogodzie. Aby wszystkie te systemy działały potrzebujemy stabilnej i niezawodnej sieci o wysokim poziomie bezpieczeństwa i jakości synchronizacji. Te wszystkie cechy znajdziemy w naszych urządzeniach.

Polecane produkty