Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Służby mundurowe

Służby mundurowe

Systemy zabezpieczeń obiektów

Dążenie do pełnej eliminacji zagrożeń mienia ze strony osób trzecich w dzisiejszych czasach jest koniecznością, szczególnie dla obiektów służb mundurowych. Implementacja najnowszych i najbardziej zaawansowanych systemów zabezpieczeń w ochronie obiektów publicznych, staje się niezbędne nie tylko ze względu na posiadane aktywa materialne, ale również ze względu na ich niematerialną i prawną postać.

Polecane produkty

Systemy transmisji

Rozwiązania SDH połączenie z multiplekserami PDH są używane głównie przez służby mundurowe i użyteczności publicznej. Oferujemy nieprzerwalnie od ponad 20 lat urządzenia PDH dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Produkty PDH mimo upływu lat, nadal są pożądane przez naszych klientów, ponieważ odpowiadają na ich potrzeby.

Wśród zalet naszych rozwiązań można wymienić ich niezawodność działa, możliwości zarządzania i monitorowania ich pracy w środowisku Btnet, niespotykanej u innych producentów ilości dostępnego Ethernetu, który wypiera systemy PDH i SDH. Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, którzy stopniowo przeprowadzają modernizację swojej sieci ze względu chociażby na urządzenia które pracować mają jeszcze przez kilkanaście lat zapewniamy również komunikację  dla starszych interfaców tj FXO / FXS.

Polecane produkty