Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Relacja z Targów Evertiq Expo w Krakowie

Kalendarz

Relacja z Targów Evertiq Expo w Krakowie

W zeszłym tygodniu, 12 czerwca, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branży elektronicznej – Evertiq Expo w Krakowie. Wydarzenie to zgromadziło szerokie grono specjalistów, inżynierów i przedsiębiorców z całej Polski i zagranicy, którzy spotkali się, aby wymieniać doświadczenia i zaprezentować najnowsze osiągnięcia technologiczne. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji były „Technologie Przyszłości”, co doskonale oddaje dynamiczny rozwój sektora elektroniki oraz jego kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości.

Technologie Przyszłości na Wyciągnięcie Ręki

Podczas targów mieliśmy okazję zobaczyć wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają potencjał zrewolucjonizować różne sektory gospodarki. Prezentowane technologie obejmowały zaawansowane systemy automatyki, nowoczesne rozwiązania w zakresie IoT, a także najnowsze osiągnięcia w dziedzinie półprzewodników i mikroelektroniki. Każde stoisko oferowało unikalne spojrzenie na to, jak innowacje mogą być stosowane w praktyce, by zwiększać efektywność, bezpieczeństwo i niezawodność systemów elektronicznych.

Nasza Obecność na Targach

Nas także nie mogło zabraknąć na targach Evertq w Krakowie. Wydarzenie odwiedził przedstawiciel BitStream, Starszy Specjalista Logistyki Zaopatrzenia – Paweł Balczyński.
Na targach miał on okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami i innowacjami z branży elektronicznej, a także odwiedzić naszego partnera biznesowego firmę CBTG Technologie. Wspólna obecność na targach była doskonałą okazją do pogłębienia naszej współpracy oraz wymiany doświadczeń.

Networking i Wymiana Wiedzy

Jednym z najważniejszych aspektów uczestnictwa w takich wydarzeniach jest możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiana wiedzy. Evertiq Expo było pod tym względem wyjątkowo owocne. Mieliśmy okazję spotkać wielu profesjonalistów z branży, wymienić się spostrzeżeniami i nawiązać współpracę, która może przynieść korzyści w przyszłości.

Podsumowanie

Udział w targach Evertiq Expo w Krakowie był dla BitStream do aktywnego uczestniczenia w dialogu na temat przyszłości technologii. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza i nowe kontakty przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy oraz umocnienia naszej pozycji jako lidera w dziedzinie synchronizacji czasu i transmisji danych. Dziękujemy organizatorom za doskonale przygotowane wydarzenie oraz wszystkim uczestnikom za inspirujące rozmowy i spotkania.

Magdalena Oleszko