Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Relacja z SGTech Week 2024 w Noordwijk

Kalendarz

Relacja z SGTech Week 2024 w Noordwijk

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność reprezentować naszą firmę, BitStream S.A. podczas kluczowego dla branży technologicznej wydarzenia - SGTech Week 2024, które odbywało się w dniach 18-22 marca w Noordwijk w Holandii. Jako firma oferująca urządzenia do synchronizacji czasu i transmisji danych byliśmy zaszczyceni nie tylko uczestnictwem, ale także możliwością aktywnego wsparcia tego wydarzenia jako jeden ze sponsorów laboratorium Live Demo Lab.

Jako sponsor Live Demo Lab mieliśmy okazję na żywo prezentować prawdziwy, działający sprzęt niezbędny do wdrożenia warstwy komunikacyjnej w cyfrowej automatyce dla podstacji energetycznych.

SGTech Week było miejscem, gdzie jako profesjonaliści i pasjonaci technologii mieliśmy szansę dzielić się wiedzą i najlepszymi praktykami. Dla nas SGTech Week był nie tylko okazją do prezentacji naszych rozwiązań w obszarze cyfrowej automatyki dla podstacji energetycznych, ale także platformą do osobistego kontaktu z naszymi gośćmi. Na naszym stoisku o powierzchni 50 m² uczestnicy konferencji mieli niepowtarzalną okazję do bezpośredniego zapoznania się z naszymi technologiami, co pozwoliło im na głębsze zrozumienie oferowanych przez nas rozwiązań.

Podczas licznych spotkań i rozmów, jakie mieliśmy okazję odbyć wyjątkowo cenne były te momenty, gdy mogliśmy skupić się na rozwiązywaniu konkretnych problemów naszych gości. Spotkaliśmy osoby, które doskonale rozumiały przedmiot dyskusji i borykały się z wyzwaniami, na które nasza oferta odpowiada. To pokazuje, że rozwiązania Bitstream idealnie wpisują się w aktualne potrzeby rynku europejskiego.

Konferencja SGTech Week była dla nas bardzo intensywnym i owocnym czasem. Chcielibyśmy podziękować organizatorom wydarzenia i podkreślić ich niesamowitą efektywność oraz niezwykłą skuteczność, z jaką koordynowali spotkania, zapewniając płynność i produktywność naszych rozmów.

Nasza obecność na SGTech Week 2024 była nie tylko szansą na zaprezentowanie naszych technologii, ale także na wymianę doświadczeń i budowanie trwałych relacji biznesowych. Mamy nadzieję, że rozmowy i spotkania, które miały miejsce podczas SGTech Week przyniosą nam udział w przyszłości w nowych, innowacyjnych projektach, które jeszcze bardziej umocnią naszą pozycję na rynku technologicznym.

Podsumowując atmosfera konferencji była pełna inspiracji i zaangażowania, a pozytywne wrażenia, które z niej wynieśliśmy zachęcają nas do udziału w kolejnej edycji spotkania.

Magdalena Oleszko

Fot. Richard Theemling Photography & Media Services