Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Nowe Partnerstwo BitStream z Digital Smart Group

Kalendarz

Nowe Partnerstwo BitStream z Digital Smart Group

Z przyjemnością ogłaszamy nawiązanie nowego partnerstwa między BitStream, a firmą Digital Smart Group - naszym głównym partnerem w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Portugalii.

Jako producent w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań synchronizacji czasu i transmisji danych zawsze dążymy do współpracy z firmami, które zaangażowane są w projekty strategiczne w kluczowych sektorach infrastruktury krytycznej. Digital Smart Group z ich niepodważalnym wkładem w rozwój inteligentnych rozwiązań technologicznych oraz zaangażowaniu w przyspieszanie cyfryzacji w sektorze energetycznym, przemysłowym czy militarnym jest dla nas partnerem, z którym możemy wspólnie osiągać znaczące sukcesy.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie nie tylko wzrost wartości dla obu firm, ale przede wszystkim najbardziej zaawansowane i efektywne rozwiązania technologiczne dla naszych klientów.

Z niecierpliwością oczekujemy na realizację wspólnych projektów, które dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia obu firm przyczynią się do budowania lepszej przyszłości z pomocą technologii.