Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Bitstream sponsorem Live Demo Lab na SGT25

Kalendarz

Bitstream sponsorem Live Demo Lab na SGT25

Z przyjemnością ogłaszamy nasz udział w SGT25 (Smart Grid Technical Forum) jako sponsor Live Demo Lab. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 marca 2025 w The Hague Conference Center w Hadze w Holandii.

Co nas czeka na SGT25?

SGT25 (Smart Grid Technical Forum) to kompleksowe i inspirujące spotkanie profesjonalistów z branży inteligentnych sieci. Tegoroczna edycja będzie większa i bardziej interaktywna, niż kiedykolwiek wcześniej, odpowiadając na pilne potrzeby sektora energetycznego. Forum zgromadzi ponad 400 profesjonalistów z branży, 100 mówców z sektora użyteczności publicznej oraz 50 wystawców, co czyni to wydarzenie obowiązkowym dla wszystkich związanych z branżą inteligentnych sieci.

Najważniejsze punkty wydarzenia:

  • Utility C’Level Briefing: Seria paneli dyskusyjnych 18 marca skoncentrowana na priorytetach strategicznych kadry zarządzającej w sektorze użyteczności publicznej. Dzień zakończy się ceremonią wręczenia nagród za innowacyjność.
  • Technical Case-Study Conference: 19 i 20 marca uczestnicy będą mogli wziąć udział w sześciu równoległych ścieżkach konferencyjnych, obejmujących kluczowe obszary takie jak: stacje elektroenergetyczne & IEC 61850, systemy SCADA & IEC CIM, cyberbezpieczeństwo & IEC 62443, inteligentne opomiarowanie, zarządzanie zasobami i big data.
  • Roundtable Discussions: Kameralne sesje przeznaczone do wymiany doświadczeń i networkingu, zapewniające doskonałą okazję do zagłębiania się w kluczowe problemy i rozwiązania.
  • Exhibition & Live Demo Labs: Prezentacja wiodących produktów i usług w branży inteligentnych sieci dostępnych na rynku. To świetna okazja do zapoznania się z technologiami i nawiązywania współpracy.

Dlaczego warto wziąć udział?

SG Tech Week 2025 to kluczowe wydarzenie dla tych, którzy chcą być na bieżąco w szybko rozwijającej się branży inteligentnych sieci. To platforma do nauki na podstawie rzeczywistych studiów przypadków, interakcji z liderami branży oraz eksploracji najnowszych osiągnięć technologicznych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zaznaczenia w kalendarzach tej daty i odwiedzenia stoiska Bitstream na SGT25 w Holandii.