Przeskocz do treści Przeskocz do menu

O nas

Poznaj firmę BitStream

 • BitStream

  Jesteśmy wiodącym polskim producentem rozwiązań synchronizacji czasu dla energetyki, systemów bezpieczeństwa, telekomunikacji, automatyki przemysłowej i innych.

  Ponad 17 lat ciężkiej pracy pozwoliło nam zrozumieć potrzeby klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu klientów, udało nam się stworzyć niezawodne i solidne rozwiązania dla najbardziej wymagających branż.

  Mając takie doświadczenie i zespół, dostarczamy odpowiednie rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających i unikalnych projektów – pomagamy przy realizacji “pod klucz” i udostępniamy naszą aplikację wspomagającą zarządzanie siecią.

  Wierzymy w zaufanie, uczciwość i szacunek – to właśnie tworzy najlepsze partnerstwa, więc… sprostaj z nami wymaganiom zmieniającego się świata!

Naszą misją jest bycie rzetelnym i godnym zaufania dostawcą niezawodnych rozwiązań transmisji danych oraz internetu rzeczy pracujących w trudnych warunkach przemysłowych spełniających wysokie wymagania klientów. Naszym dążeniem jest aby jednoznacznie utożsamiano nas ze stwierdzeniem:
BitStream – zainstaluj i zapomnij.

 • BitStream

  Dostarczanie niezawodnych rozwiązań transmisji danych w Polsce oraz za granicą, nie jest łatwym zadaniem. Profesjonaliści pracujący w firmie BitStream są gotowi sprostać największym wyzwaniom stawianym przez prężnie rozwijające się branże.

Badania i rozwój

W swojej szerokiej ofercie posiadamy urządzenia wykorzystywane do transmisji danych w sieciach optycznych i miedzianych. Są to aktywne i pasywne multipleksery, przełączniki ethernetowe, konwertery interfejsów, regeneratory, modemy g.shdsl, a także testery telekomunikacyjne, centralki kontrolno-pomiarowe czy transceivery SFP. 

Najważniejszą cechą naszych produktów jest wysoka jakość wykonania co wraz z konkurencyjną ceną sprawia, że nasze urządzenia są bardzo popularne na rynku. Jakość BitStream doceniają największe firmy telekomunikacyjne, energetyczne, instalatorskie i inne.

Naszym klientom oferujemy projekty urządzeń pod klucz – większość naszych urządzeń powstało przez wyjście naprzeciw nietypowym za potrzebowaniom. Jesteśmy elastyczni
w zakresie dostosowywania rozwiązań. Reagujemy szybko na oczekiwania rynku i chcemy aby nasza oferta z zakresu sieci dostępowych była kompletna i stale odpowiadająca wymaganiom klientów.

Stale prowadzimy projekty badawczo-rozwojowe podnosząc tym samym jakość urządzeń, zwiększając ich funkcjonalność, współpracę urządzeń w obrębie danej rodziny produktów a także kompatybilność z urządzeniami innych producentów.

Doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że nasze urządzenia są łatwe w użytkowaniu: mają prostą i czytelną obsługę oraz są łatwe w zarządzaniu.

Opinie o BitStream

 • Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę BitStream Sp. z o.o. jako solidnego i rzetelnego dostawcę i producenta, gwarantującego wysokość jakość świadczonych usług.

  Marek Pisarczyk

  Eltel Networks Energetyka S.A.

 • Z pełną odpowiedzialności polecam firmę BitStream Sp. z o. o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie dostaw urządzeń do transmisji danych. Firma charakteryzuje się dużą elastycznością. Potrafi zgodnie z naszymi wytycznymi dokonań niezbędnych modyfikacji urządzeń usprawniając działanie systemów.

  Grzegorz Grudzień

  EkoTechnika

 • Grupa Azoty AUTOMATYKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialności niniejszym potwierdza, iż firma BitStream Sp. z o. o., ul Mełgiewska 7/9 20-209 Lublin jest dostawcą sprzętu informatycznego dla firmy Grupa Azoty. Podczas współpracy terminowo i z należytą starannością wywiązywała się z realizacji dostaw. Wykazywała się sprawną organizacją i profesjonalną obsługą.

  Wacław Kawula

  Grupa Azoty Sp. z o. o.

 • Cooperation with BitStream from the very beginning proceeded properly. Deliveries were carried out efficiently and reliably, and the highest quality standards of BitStream devices fully met our expectations. The reliability of the solutions offered by this manufacturer is remarkable. We recommend the Hyperion-500 Ethernet switch and other switching and synchronization devices from BitStream.

  Martín Villalba

  OpenSky / Tecnosud S.A.

Zobacz więcej