Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Specjalista handlowo-techniczny rozwiązań IT

OFERTY PRACY

BITSTREAM S.A. od 18 lat produkuje m.in. switche Ethernetowe (Hyperion) i serwery czasu (Quazar) dla przemysłu. Eksportujemy głównie do Finlandii, Australii i krajów Ameryki Południowej. Urządzenia tworzymy od początku do końca, od projektowania elektroniki (hardware/software) i mechaniki, przez montaż na linii produkcyjnej, po testowanie. Nasze urządzenia są wykorzystywane do monitorowania sieci energetycznych i telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy dwóch kandydatów na stanowisko:

1 osoba na rynek krajowy
1 osoba na rynki zagraniczne (w tym przypadku nie ma wyjazdów do klientów)
Lokalizacja: LUBLIN

Opis stanowiska:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Praca zarówno w terenie, jak i w biurze. Firma zapewnia przeszkolenie i wdrożenie w proces sprzedaży. Wyjazdy odbywają się samochodem służbowym.
  • Obsługa dotychczasowych klientów,
  • Oferowanie klientom produktów firmy, z dopasowaniem do ich potrzeb
  • Ustalanie z klientami cen, warunków dostaw i umów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Gotowość do wyjazdów na targi, konferencje, wizyty u klientów.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT – w sprzedaży usług bazujących na wdrożeniach infrastruktury sieciowej.
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów bezpośrednich oraz prowadzenia rozmów telefonicznych i on-line,
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i poszukiwania informacji oraz kontaktów,
  • Mile widziane udokumentowane sukcesy sprzedażowe: certyfikaty, wyróżnienia, referencje.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, przy aplikowaniu na sprzedawcę na rynki zagraniczne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia na umowę o pracę: stała podstawa oraz wysokie premie,

  • Wdrożenie w proces sprzedaży oraz wsparcie techniczne inżynierów,

  • Pracę z młodym zespołem, w branży najnowszych technologii przemysłowych,

  • Pracę w miłej, „nie korporacyjnej” atmosferze,

  • Pracę w stałych godzinach 8-16 w siedzibie firmy i wolne weekendy,

  • Szkolenia wzmacniające kompetencje,

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • Dofinasowanie do karty Multisport.

Prosimy także o zamieszczenie, dodanie w CV zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”