Category Archives: Wiadomości

BITSTREAM oficjalnym sponsorem BKS Lublin rocznika 2007

Zgodnie z naszym mottem “Tworzymy rzeczywistość, patrzymy w przyszłość” wspieramy naszą młodzież, aby bez przeszkód mogła rozwijać swoje pasje. Każdy z tych młodych chłopaków może stać się w przyszłości dumą naszej reprezentacji, za co trzymamy kciuki.

Życzymy sukcesów, zwycięstw i dobrej zabawy!

31. Energetab

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab, pawilon T stoisko 23, w dniach 11-13 września.

Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju 2017

Miło nam poinformować, iż Bitstream reprezentowany przez Dariusza Pietrzyka, bierze udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” 2017
Podczas paneli tematycznych podjęte zostanie między innymi zagadnienie inteligentnych sieci (smart grids) Read More

BitStream na SIwE’2016

Miło nam poinformować, iż w dniach 29 listopada – 2 grudnia 2016 r., firma Bitstream weźmie udział w największej branżowej konferencji poświęconej informatyce w energetyce:

Read More

BitStream na ENERGETAB 2016

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy BITSTREAM Sp. z o.o. podczas 29 Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2016, ktore odbędą się w dniach 13-15 września 2016r. w ZIAD Bielsko-Biała S.A., al. Armii Krajowej 220.

Pawilon T, stoisko 25.

Polsko-Kazachskie Forum Gospodarczym

Frima BITSTREAM uczestniczyła w Polsko-Kazachskim Forum Gospodarczym, które odbyło się w obecności J.E. pana Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz J.E. pana Nursułtana Nazarbajewa, Prezydenta Republiki Kazachstanu w sali balowej hotelu Sheraton w Warszawie (poziom 0), w dniu 23 sierpnia 2016 r.

II Wschodnie Forum Biznesu

Firma Bitstream uczestniczyła w II Wschodnim Forum Biznesu organizowanym w celu podkreślenia roli regionu lubelskiego, jako atrakcyjnego miejsca spotkań szeroko rozumianego biznesu. Udział w wydarzeniu dostarczył wiedzy w zakresie aktualnych uwarunkowań prowadzenia przedsiębiorstwa na rynku globalnym oraz pozwolił na nawiązanie wielu nowych kontaktów międzynarodowych.

SNEiL 2016

Jako jeden ze sponsorów wydarzenia, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VI Sympozjum Naukowym Elektryków i Informatyków SNEiI2016 studenckich kół naukowych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Read More

Polsko-Chorwackie Forum Gospodarcze

W imieniu Konsulatu Republiki Chorwacji w Krakowie oraz Polsko-Chorwackiej Izby Przemysłowo-Handlowej współpracującej z LKB zapraszamy Państwa do udziału w Polsko-Chorwackim Forum Gospodarczym, które  odbędzie się w dniu 19 stycznia 2016 roku o godz. 10:00 w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przy ulicy Opolskiej 15.

Show More Posts