TYTAN

TYTAN-16/8E1 jest urządzeniem przeznaczonym dla użytkowników z zapotrzebowaniem na szybki ruch pakietowy i klasyczne połączenia głosowe.

Opis

  • Połączenie czterech sieci Gigabit Ethernet oraz 16/8 kanałów E1 2048 kbit/s G.703/704 poprzez łącze optyczne
  • Możliwa protekcja połączenia na porcie liniowym
  • Współpraca portów liniowych z modułami SFP o przepływności 1.25-4.25Gbit/s
  • Korekcja błędów FEC
  • Przesył strumienia Ethernet o przepływności 4 Gbit/s (przy wykorzystaniu obu portów liniowych) lub 2.2 Gbit/s (przy wykorzystaniu pojedynczego portu liniowego)
  • Fizyczna separacja interfejsów SFP Ethernet
  • Zarządzanie SNMP, WWW, TELNET, konsola RS232, obsługa SNTP, SMTP, Syslog
  • Zasilanie redundantne, 2 złącza zasilania, 230V AC, oraz 48V DC

 

Multiplekser TYTAN-16/8E1 wyposażony jest w porty liniowe SFP dedykowane do współpracy z modułami SFP o przepływności 1.25-4.25Gbit/s. Urządzenie może zostać obsadzone również modułami SFP o przepływności 2.5Gbit/s lub 1.25Gbit/s (przy ograniczeniu pasma dla transmisji Ethernet).

Porty 1Gbit/s Ethernet SFP i 4xRJ45 zgrupowane są w cztery różne, odizolowane fizycznie od siebie interfejsy. Elektryczne interfejsy 4xRJ45 stanowią jeden wspólny interfejs Ethernet o wspólnej prędkości 1000 Mbit/s. Porty PE6, PE8, PE9 tworzą kolejne trzy separowane porty Ethernet. Wersja urządzenia TYTAN-16E1-ES oferuje dodatkową izolację portów 4xRJ45, przez co zwiększa liczbę izolowanych kanałów Ethernet do siedmiu. W przypadku pracy z użyciem dwóch portów liniowych SFP z modułami 3.125Gbit/s urządzenie realizuje transport czterech strumieni Ethernet o sumarycznej przepływności 4Gbit/s. Kiedy użyjemy pojedynczego portu liniowego SFP, wtedy multiplekser realizuje transport trzech strumieni Ethernet o zsumowanej przepływności 2.2 Gbit/s.

Dodatkową funkcjonalnością multipleksera jest realizacja protekcji połączenia w przypadku połączenia pary urządzeńza pomocą dwóch portów liniowych SFP. W sytuacji gdy jeden z światłowodowych torów transmisyjnych ulegnie uszkodzeniu, transmisja Ethernet kierowana jest napracujące łącze optyczne zgodnie z priorytetami poszczególnych interfejsów Ethernet. Protekcja strumieni E1 realizowana jest w sposób ciągły, tzn.strumienie E1 przesyłane są jednocześnie przez oba porty liniowe urządzenia.

Dostępny kanał transmisji strumienia danych Ethernet może zostać podzielony na niezależne kanały transmisji z wykorzystaniem mechanizmów wirtualnych sieci VLAN (802.1Q oraz 802.1ad) lub pozostać transparentny dla urządzenia.

Multiplekser TYTAN-16/8E1 wyposażony jest w szereg mechanizmów QoS, takich jak osiem klas ruchu, priorytety ustalane na podstawie priorytetów portów, adresów MAC, VLAN ID, wartości DSCP/ToS oraz numerów portów TCP/UDP.

Wbudowany serwer HTTP, serwer TELNET oraz agent SNMP pozwala na swobodną konfigurację parametrów urządzenia z wykorzystaniem standardowej przeglądarki WWW oraz stałe monitorowanie awarii z poziomu dowolnych platform zarządzania wyposażonych w protokół SNMP.

Dodatkowo wbudowana obsługa klienta poczty SMTP pozwala na błyskawiczne powiadamianie operatora pocztą elektroniczną o wystąpieniu awarii w systemie. Fizyczne podłączenie zarządzania urządzeniem realizowane jest przez dedykowany port Ethernet/ konsolę RS232.

RYSUNEK MECHANICZNY

 

OZNACZENIE

PRZYKŁADOWE OZNACZENIA:

TYTAN-16E1 Multiplekser optyczny 16xE1 4Gbit/s Ethernet. Zasilanie 48VDC 230VAC.

TYTAN-8E1 Multiplekser optyczny 8xE1 4Gbit/s Ethernet. Zasilanie 48VDC 230VAC.

TYTAN-16E1-LCD Multiplekser optyczny 16xE1 4Gbit/s Ethernet. Zasilanie 48VDC 230VAC. Wbudowany moduł monitoringu wizualnego LCD.

TYTAN-8E1-basic Multiplekser optyczny 8xE1 1Gbit/s Ethernet. Zasilanie 48VDC.

TYTAN-8E1-basic-41p Multiplekser optyczny 8xE1 1Gbit/s Ethernet. Zasilanie 48VDC 230VAC.

 

Dodatkowe akcesoria:
– BTP-8524-S5CD SFP 1,25G 850nm 550m, 0~70OC
– BTP-3124-L2CD SFP 1,25G 1310nm 20km, 0~70OC
– BTP-3124-L4CD SFP 1,25G 1310nm 40km, 0~70OC
– BTP-5524-L4CD SFP 1,25G 1550nm 40km, 0~70OC
– BTP-5524-L8CD SFP 1,25G 1550nm 80km, 0~70OC
– BTP-5524-12CD SFP 1,25G 1550nm 120km, 0~70OC
– BTPB-5324-L4CD SFP 1,25G 1550nm Tx/ 1310nm Rx, 20km, 0~70OC
– BTPB-3524-L4CD SFP 1,25G 1310nm Tx/ 1550nm Rx, 20km, 0~70OC

– BTP-3148-L2CD SFP 2,5G 1310nm 20km, 0~70OC
– BTPB-5348-L2CD SFP 2,5G 1550nm Tx/ 1310nm Rx, 20km, 0~70OC
– BTPB-3548-L2CD SFP 2,5G 1310nm Tx/ 1550nm Rx, 20km, 0~70OC
– BTP-3148-L4CD SFP 2,5G 1310nm 40km, 0~70OC
– BTPB-5348-L4CD SFP 2,5G 1550nm Tx/ 1310nm Rx, 40km, 0~70OC
– BTPB-3548-L4CD SFP 2,5G 1310nm Tx/ 1550nm Rx, 40km, 0~70OC

– BTP-313G-L2CD SFP 3,125G 1310nm 20km, 0~70OC
– BTPB-533GL-L2CD SFP 3,125G 1550nm Tx/ 1310nm Rx, 20km, 0~70OC
– BTPB-353GL-L2CD SFP 3,125G 1310nm Tx/ 1550nm Rx, 20km, 0~70OC
– BTP-313G-L4CD SFP 3,125G 1310nm 40km, 0~70OC
– BTPB-533GL-L4CD SFP 3,125G 1550nm Tx/ 1310nm Rx, 40km, 0~70OC
– BTPB-353GL-L4CD SFP 3,125G 1310nm Tx/ 1550nm Rx, 40km, 0~70OC

– BTP-3131-L2CD 1.25G- 3.125G, 1310nm, SM, 20km, SFP, LC, 0~70OC, SFP
– BTP-3131-L4CD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, 0~70OC, SFP
– BTP-3131-L8CD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, 0~70OC, SFP
– BTP-3131-L12CD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, 0~70OC, SFP

– BTPB-3531L-L2CD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, 0~70OC
– BTPB-5331L-L2CD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, 0~70OC
– BTPB-3531S-L4CD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, 0~70OC
– BTPB-5331S-L4CD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, 0~70OC

Dodatkowe informacje

Waga2,5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “TYTAN”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Download:

Plik PDF - TYTAN-16_8-E1_brief



Login download.