HYPERION-403

HYPERION-403 to zarządzalny przemysłowy przełącznik Ethernet wyposażony w 2x 10Gbps SFP , 2x SFP 100M/1000M/2.5Gbps, 4x SFP 100/1000Mbps w tym 2x SFP/RJ-4510M/100M/1000 Gbps combo. Przełącznik ma nowoczesną nieblokującą architekturę z wbudowanymi funkcjami testowani awydajności, takimi jak RFC 2544, Y.1564 oraz pętle testowe.

Opis

Przemysłowy przełącznik posiadający 2 x 10/1 Gbps SFP , 2x SFP 100/1000M/2.5Gbps,4x SFP 100/1000Mbps, Combo 2x RJ-45 UTP10/100/1000Mbps,

Wsparcie ITU-T G.8032 Ethernet ring rekonfiguracja połączenia w czasie < 20ms,

IEEE 1588-2008v.2 (PTPv2): Precise-Time-Prtocol,sprzętowe wsparcie dla timestamping i dla aplikacjiczasu rzeczywistego,

  • Wsparcie sprzętowe dla Synchronicznego Ethernetu,
  • Dedykowane wejścia i wyjścia zegara do synchronizacji,
  • Oszczędność Energii dzięki technologii EnergyEfficient Ethernet (EEE),
  • Radius – scentralizowane uwierzytelnianie,
  • Opcjonalnie testy: RFC2544 i Y.1564,
  • Obsługa Ethernet OAM (Link OAM i Service OAM),
  • Bezpieczeństwo dostępu SNMPv3, HTTPS, SSH,
  • Temperatura pracy od -40 do 70°C, odpornametalowa obudowa 19″ 1U,
  • Zasilanie redundantne 230V AC i 48V DC.

Przełącznik HYPERION-403 obsługuje technologię Ethernet Ring Protection Switching zgodną ze standardem ITU-T G.8032 umożliwiającąpracę z redundancją drogi przesyłowej z czasem rekonfiguracji mniejszym niż 20ms ze wsparciem do 64 pierścieni. Ponadto urządzenie realizuje standardowe protokoły protekcji:

  • STP (Spanning Tree Protocol) IEEE 802.1d,
  • RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol) IEEE802.1D-2004 kompatybilny z legacy SpanningTree i IEEE 802.1w,
  • MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol IEEE802.1s (802.1q), gdzie każda instancja MSTPmoże zawierać jeden lub więcej sieci VLAN.

HYPERION-403 obsługuje protokół czasu precyzyjnego IEEE1588v.2, zapewniający precyzyjną synchronizację czasu dla aplikacji z wymagających pracy w czasie rzeczywistym. Synchroniczna obsługa sieci Ethernet umożliwia budowanie w pełni synchronicznej architektury sieciowej. Kanałtransmisji Ethernet może być ustawiony jako przezroczysty lub podzielony na niezależne kanały transmisji VLAN. Urządzenie obsługuje zaawansowane funkcje interfejsu Ethernet, VLAN(QinQ, IEEE802.1ad), agregacja łączy LACP.

Przełącznik został zaprojektowany do pracy wzakresie temperatur od -40 do 70°C. Trwała obudowa IP-30 zapewnia bezpieczeństwo urządzenia w trudnych warunkach. Redundantne zasilanie pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia przy zaniku zasilania bądź uszkodzeniu jednego ze źródeł zasilania. HYPERION-403 obsługuje technologię Energy Efficient Ethernet (zgodną z IEEE 802.3az), która umożliwia znaczne ograniczenie zużycia energii poprzez dopasowanie zużycia energii na porcie RJ45 do długości kabla oraz pozwala na przejście portu elektrycznego w stan uśpienia jeśli podłączone do niego urządzenie nie jest aktywne.

Przełącznik HYPERION-403 może być używany do zapewnienia niezawodności połączenia w trudnych warunkach przemysłowych dla: stacji bazowych, SCADA, CCTV IP, farm wiatrowych, monitorowania parametrów środowiskowych.

Wbudowanie serwera HTTPS, serwera SSH orazagenta SNMPv.3 pozwala na bezpieczną konfigurację parametrów urządzenia poprzez standardową przeglądarkę WWW oraz stałe monitorowanie uszkodzeń z poziomu dowolnych platform zarządzania wyposażonych w protokół SNMP. Dodatkowo wbudowana obsługa protokołu SMTP pozwala na powiadamianie operatora pocztą elektroniczną w przypadku wystąpienia awarii w systemie.

W urządzeniu ponadto zostały zaimplementowane dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa. Urządzenie obsługuje funkcje OAM Ethernetu (Link OAM i Service OAM), zapewniając efektywne zarządzanie błędami i monitorowanie wydajności (zdalne pętle, sprawdzanie ciągłości za pomocą komunikatów CFM, pomiary monitorowania wydajności, takie jak współczynnik utraty ramki,opóźnienie ramki i zmiana opóźnienia ramki).

 

 

Przykładowe oznaczenia:
HYPERION-403-1-71p HYPERION-403 – 2x SFP+ 10/1G, 2x SFP (100M/1G/2.5G), 4x SFP (100M/1G), 2x
RJ45(10M/100M/1G) COMBO, 36-72VDC i 230VAC/220VDC

Dodatkowe akcesoria :
– BTPP-85192-SRC 10G, 850nm, MM, 300m, SFP, LC, 0~70OC, SFP+
– BTPP-31192-LRC 10G, 1310nm, SM, 10km, SFP, LC, 0~70OC, SFP+
– BTPP-31192-L2C 10G, 1310nm, SM, 20km, SFP, LC, 0~70OC, SFP+
– BTPP-55192-ERC 10G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, 0~70OC, SFP+
– BTPP-55192-ZRC 10G, 1550nm, SM, 80m, SFP, LC, 0~70OC, SFP+

– BTP-8524-S5TD 1.25G, 850nm, MM, 550m, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-3124-L2TD 1.25G, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-3124-L4TD 1.25G, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-L4TD 1.25G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-L8TD 1.25G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-12TD 1.25G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP

– BTP-3131-L2TD 1.25G-3.125G, 1310nm, SM, 20km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L8TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L12TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, SFP

– BTPB-3524L-L2TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324L-L2TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-3524S-L2TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324S-L2TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDN, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP

– BTPB-3524L-L4TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324L-L4TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-3524S-L4TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324S-L4TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP

– BTPB-3531L-L2TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331L-L2TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3531S-L2TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331S-L2TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3531L-L4TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331L-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3531S-L4TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331S-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP

– BTP-8503-02TD 155M, 850nm, MM, 2km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3103-L2TD 155M, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3103-L4TD 155M, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-5503-L8TD 155M, 1310nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-5503-12TD 155M, 1310nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, SFP

– BTPB-3503L-L2TD 155M, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5303L-L2TD 155M, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3503S-L2TD 155M, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5303S-L2TD 155M, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDN, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3503L-L4CD 155M, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5303L-L4CD 155M, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3503S-L4CD 155M, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5303S-L4CD 155M, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP

– BTE-GB-P1RT 10/100/1000M, 100m(UTP-5), Copper SFP, RJ-45, -40~85OC
– BTE-GB-P3RT 1000M, 100m(UTP-5), Copper SFP, RJ-45, -40~85OC

Dodatkowe informacje

Waga2,5 kg
Dostępne wersje

, , ,

Zasilanie

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “HYPERION-403”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Download:

Plik PDF - HYPERION-403_brief



Login download.