HYPERION-402

Nowa linia przemysłowych przełączników HYPERION-400, 36-26-portowym L2/L3 zarządzalne 10/1 Gigabit Ethernet wyposażonym w nx 10/100/1000Mbps RJ45 oraz nx 100M/1G/2.5G/10Gbps SFP/ SFP (w zależności od wersji) dedykowanym do zapewnienia transmisji w aplikacjach nadzoru i obsługi stacji elektroenergetycznych, CCTV oraz innych aplikacji dla przemysłu.

Opis

Rodzina 36-portowych przemysłowych przełączników L2/L3 10/1 Gigabit Ethernet nx 1G/2.5G/10G SFP/SFP+ nx 100/1000M SFP nx 10M/100M/1G RJ45 PoE÷PoE++

• Rodzina przemysłowych przełączników posiadających nx 10M/100M/1Gbps RJ45 i nx 100M/1G SFP oraz  nx 100M/1G/2.5G/10Gb SFP/SFP+
• PoE÷PoE++ wsparcie do 90W na port (na wszystkich portach max. 500W), Watchdog PoE, PoE jest opcjonalne dla portów UTP,
• Wsparcie ITU-T G.8032 Ethernet ring, rekonfiguracja połączenia w czasie < 20ms, do 64 ringów jednocześnie
• Bezpieczeństwo transmisji za pomocą IEEE 802.1ae MACsec – szyfrowanie i integralność danych 128- bitowym kluczem AES na każdym UTP lub 256-bitowym opcjonalnym AES na dedykowanych portach UTP,
• Opcjonalny moduł protekcji HSR i PRP (IEC 62439-3 Klauzula 5 i 4) na dedykowanych portach
• Opcjonalna funkcja1 IEEE 1588-2008v.2 (PTPv2)
• Opcjonalny Synchroniczny Ethernet
• Uwierzytelnianie IEEE802.1x, Radius, Tacacs+ – AAA
• Opcjonalne Testy RFC2544, ITU-T Y.1564
• Opcjonalnie wsparcie routingu L3 – routing statyczny.
• Oszczędność Energii dzięki technologii Energy Efficient Ethernet (EEE)
• Wsparcie dla protokołu PROFINET Conformance Class A
• Obsługa Ethernet OAM (Link OAM i Service OAM)
• Opcjonalne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe primary and secondary w modułach UTP na portach RJ- 45, ITU-T K.44 4kV 10/700us
• DDMI – funkcja monitoringu SFP
• Zarządzanie IP, IPv6, Web, telnet, SSH i lokalne CLI, SNMP v1/v2c/v3,
• Bezpieczeństwo dostępu SNMPv3, HTTPS, SSH
• Zgodność z normami IEC61850-3, IEEE1613 dla podstacji elektroenergetycznych
• Temperatura pracy od -40 do +70°C, odporna metalowa obudowa 19” 1U
• Zasilanie redundantne 70-250V AC, 80-350V DC lub 48V DC

 

 

Przykładowe oznaczenia:
HYPERION-402-1-7Cp – Hyperion 402 w wersji standard, 32x RJ45(10M/100M/1G), 4x SFP/ SFP+ (1G/2.5G/10G), zasilanie redundantne 36-72VDC, 120-260V DC/100-240V AC
HYPERION-402-6-S24P-77p – Hyperion 402 w wersji standard, 24x RJ45 (10M/100M/1G), 2x SFP/ SFP+ (1G/2.5G/10G), zasilanie redundantne 2x 36-72VDC; 24x portów PoE+
HYPERION-402.2-1-SE-77p -Hyperion 402 w wersji dedykowanej dla podstacji elektroenergetycznych, 32x RJ45 (10M/100M/1G), 4x SFP/ SFP+ (1G/2.5G/10G), Synchronous Ethernet,
PTP zasilanie redundantne 36-72VDC;

 

Dodatkowe akcesoria:
– BTPP-85192-SRC 10G, 850nm, MM, 300m, SFP, LC, 0~70OC, SFP+
– BTPP-31192-LRC 10G, 1310nm, SM, 10km, SFP, LC, 0~70OC, SFP+
– BTPP-31192-L2C 10G, 1310nm, SM, 20km, SFP, LC, 0~70OC, SFP+
– BTPP-55192-ERC 10G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, 0~70OC, SFP+
– BTPP-55192-ZRC 10G, 1550nm, SM, 80m, SFP, LC, 0~70OC, SFP+

– BTP-8524-S5TD 1.25G, 850nm, MM, 550m, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-3124-L2TD 1.25G, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-3124-L4TD 1.25G, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-L4TD 1.25G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-L8TD 1.25G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-12TD 1.25G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP

– BTP-3131-L2TD 1.25G-3.125G, 1310nm, SM, 20km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L8TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L12TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, SFP

– BTPB-3524L-L2TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324L-L2TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-3524S-L2TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324S-L2TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDN, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP

– BTPB-3524L-L4TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324L-L4TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-3524S-L4TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324S-L4TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP

– BTPB-3531L-L2TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331L-L2TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3531S-L2TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331S-L2TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP

– BTPB-3531L-L4TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331L-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3531S-L4TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331S-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP

– BTE-GB-P1RT 10/100/1000M, 100m(UTP-5), Copper SFP, RJ-45, -40~85OC
– BTE-GB-P3RT 1000M, 100m(UTP-5), Copper SFP, RJ-45, -40~85OC

Dodatkowe informacje

Waga2,5 kg
Synchroniczny Ethernet

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “HYPERION-402”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Download:

Plik PDF - HYPERION-402_brief



Login download.