GFOX-4E1

GFOX-4E1 jest urządzeniem przeznaczonym dla użytkowników z zapotrzebowaniem na szybki ruch pakietowy i klasyczne połączenia głosowe.

Opis

• Połączenie sieci 10/100/1000 Mbit/s Ethernet oraz czterech kanałów E1 2.048 Mbit/s poprzez łącze światłowodowe
• Cztery porty elektryczne 10/100/1000Mbit/s Ethernet
• Port optyczny SFP 1,25 Gbit/s
• Wbudowany czteroportowy przełącznik Ethernet z tablicą adresów MAC
• Możliwość definicji sieci VLAN w celu tworzenia niezależnych kanałów transmisji (802.1q, 802.1QinQ)
• Obsługa mechanizmów QoS
• Zarządzanie SNMP, WWW, Telnet, obsługa SMTP, SNTP, Syslog
• Opcjonalne zasilanie redundantne (dodatkowe złącze zasilania 230V AC)
• Zakres zasilania 20-60V DC

 

Na każdym porcie przełącznika możliwe jest przydzielanie dostępnego pasma transmisji, oraz ustalanie priorytetów dla każdego użytkownika na podstawie priorytetu portu Ethernet, priorytetu tagu VLAN, adresu MAC lub pola DSCP nagłówka IP. Dostępny kanał transmisji strumienia danych Ethernet może zostać podzielony na 64 niezależne kanały transmisji z wykorzystaniem mechanizmów wirtualnych sieci VLAN (802.1Q oraz QinQ) lub pozostać transparentny dla urządzenia.

Wbudowanie serwera HTTP, serwera TELNET oraz agenta SNMP pozwala na swobodną konfigurację parametrów urządzenia poprzez standardową przeglądarkę WWW oraz stałe monitorowanie uszkodzeńz poziomu dowolnych platform zarządzania wyposażonych w protokół SNMP. Dodatkowo wbudowana obsługa protokołu SMTP pozwala na powiadamianie operatora pocztą elektroniczną w przypadku wystąpienia awarii w systemie. Zarządzanie urządzenia realizowane jest poprzez dowolny port switcha.

Urządzenie jest wyposażone w możliwość wymiany oprogramowania bezpośrednio przez użytkownika pozwalającą na łatwe podnoszenie walorów użytkowych po instalacji urządzenia u klienta.

Urządzenie dostępne jest w obudowie przystosowanej do montażu w szafie 19″, jak również w obudowie wolnostojącej.

Multiplekser zasilany jest z napięcia stałego od 20 do 60V lub z zasilacza zewnętrznego dołączanego do urządzenia w przypadku napięcia przemiennego. Całkowity pobór mocy przez urządzenie nie przekracza 15 Watów. Urządzenie może zostać opcjonalnie wyposażone w zasilanie redundantne (dodatkowe złącze zasilania 230V AC).

Przykładowe oznaczenia:
GFOX-4E1-SFP – multiplekser GFOX-4E1, interfejsy 4x RJ45 E1, 4x RJ45 10/100/1000Mb/s Ethernet, 1x SFP 1,25Mb/s, temperatura pracy +5° do +45°C, zasilanie 20-36V DC, w obudowie wolnostojącej

Dodatkowe akcesoria:

• M-ZAS Moduł zasilania redundantnego 230V AC do urządzeń w obudowie 19” 1U

• BTP-8524-S5CD 1.25G, 850nm, MM, 550m, SFP, LC, 0~70OC
• BTP-3124-L2CD 1.25G, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, 0~70OC
• BTP-3124-L4CD 1.25G, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, 0~70OC
• BTP-5524-L4CD 1.25G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, 0~70OC
• BTP-5524-L8CD 1.25G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, 0~70OC
• BTP-5524-12CD 1.25G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, 0~70OC

• BTPB-3524L-L2CD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, 0~70OC
• BTPB-5324L-L2CD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, 0~70OC
• BTPB-3524S-L2CD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, 0~70OC
• BTPB-5324S-L2CD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, 0~70OC
• BTPB-3524L-L4CD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, 0~70OC
• BTPB-5324L-L4CD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, 0~70OC
• BTPB-3524S-L4CD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, 0~70OC
• BTPB-5324S-L4CD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, 0~70OC

 

Dodatkowe informacje

Waga2 kg
Wersja obudowy

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “GFOX-4E1”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Download:

Plik PDF - GFOX-4E1_brief



Login download.