BS-MC-5X

Optyczny konwerter sygnałów zabezpieczeń MM/SM

Opis

Optyczny konwerter sygnałów zabezpieczeń MM/SM

Konwerter optyczny sygnałów Low-Rate dedykowany dokonwersji interfejsów zabezpieczeń

  • Zastosowanie:
    – konwersja ze światłowodu wielomodowego (sygnał 820nm lub 1310nm) na jednomodowy (1310/1550nm)
    – konwersja sygnału 820/850/1310nm na falę CWDM/DWDM
    – regeneracja sygnału
  • Interfejsy optyczne:
    – interfejs lokalny: 820/850nm złącze ST lub 1310, złącze SC (opcjonalnie ST, FC) szybkość do 2 Mb/s
    – interfejs liniowy: wymienny, moduł SFP lub wbudowany (MM/SM/CWDM/DWDM)
  • Sygnalizacja statusu portów i stanu urządzenia poprzez diody LED
  • Urządzenie dostępne w wersji z jednym lub dwoma portami liniowymi (możliwość protekcji połączenia)
  • Standardowe zasilanie redundantne 12 – 60V

 

 

Przykładowe oznaczenia:
BS-MC-52-SFP – światłowodowy konwerter sygnałów zabezpieczeń z lokalnym interfejsem optycznym MM o długości fali 1310nm, złącze SC oraz z liniowym interfejsem optycznym realizowanym przez moduł SFP. Zasilanie 10-36V DC.

Dodatkowe informacje

Waga0,3 kg
Typ interfejsu lokalnego

, , , ,

Typ interfejsu optycznego

, , , , , , ,

Pole opcjonalne

, , ,

Protekcja

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “BS-MC-5X”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Download:

Plik PDF - BS-MC-5X_brief



Login download.