HYPERION-401

HYPERION-401-1 jest przemysłowym, 26-portowym, zarządzalnym przełącznikiem Gigabit Ethernet wyposażonym w dwadzieścia cztery porty 10/100/1000Mbit/s RJ45 oraz dwa porty 100/1000Mbit/s SFP.

Opis

HYPERION-401-1 jest przemysłowym, 26-portowym, zarządzanym przełącznikiem Gigabit Ethernet
wyposażonym w dwadzieścia cztery porty 10/100/1000Mbit/s RJ45 oraz dwa porty 100/1000Mbit/s SFP.

HYPERION-401-1

  • Przemysłowy przełącznik posiadający 24 porty 10/100/1000 Mbit/s RJ45 oraz 2 porty 100/1000Mbit/s SFP ,
  • Temperatura pracy od -40 do 70°C, metalowa obudowa 19″ 1U,
  • zasilanie redundantne 230V AC i 48V DC,
  • Wsparcie ITU-T G.8032 Ethernet ring,
  • rekonfiguracja połączenia w czasie 20ms
  • Wsparcie IEEE 1588 Precision Time Protocol, synchronizacji zegara urządzeń kontrolno-pomiarowych poprzez sieć Ethernet z możliwością synchronizacji z zewnętrznego źródła
  • Obsługa technologii Energy Efficient Ethernet (EEE)
  • Obsługa Ethernet OAM (Link OAM i Service OAM)
  • Zarządzanie SNMPv3, WWW, SSH

 

HYPERION-401-1 jest przemysłowym, 26-portowym, zarządzalnym przełącznikiem Gigabit Ethernet wyposażonym w dwadzieścia cztery porty 10/100/1000Mbit/s RJ45 oraz dwa porty 100/1000Mbit/s SFP.

Redundancja połączenia

Przełącznik HYPERION-401-1 obsługuje technologię Ethernet Ring Protection Switching zgodną ze standardem ITU-T G.8032, umożliwiającą pracę z redundancją drogi przesyłowej z czasem rekonfiguracji mniejszym niż 20ms. Urządzenie wspiera również standardowe protokoły nadmiarowości: STP, RSTP, MSTP.

Wymagania środowiskowe Przełącznik został zaprojektowany do pracy w zakresie temperatur od -40 do 70° C. Trwała metalowa obudowa IP-30 zapewnia bezpieczeństwo urządzenia w trudnych warunkach. HYPERION-401-1 może zostać umieszczony w standardowej szafie rack 19″. Redundantne zasilanie pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia przy zaniku zasilania bądź uszkodzeniu jednego ze źródeł zasilania.

Seria HYPERION-400 obsługuje technologię Energy Efficient Ethernet (zgodną z IEEE 802.3az), która umożliwia znaczne ograniczenie zużycia energii poprzez dopasowanie zużycia energii na porcie RJ45 do wielkości obciążenia oraz pozwala na przejście portu elektrycznego w stan uśpienia jeśli podłączone do niego urządzenie nie jest aktywne.

Transmisja

HYPERION-401-1 wspiera IEEE 1588 Precision Time Protocol w wersji 2-giej dla precyzyjnej synchronizacji czasu. W sieci lokalnej umożliwia on osiągnięcie dokładności poniżej 1 mikrosekundy, dzięki czemu można go stosować w systemach pomiarowych i sterujących. W celu utrzymania pełnej synchronizacji urządzenie zostało wyposażone w gniazdo SMA do synchronizacji zewnętrznych elementów sieci.

Dostępny kanał transmisji strumienia danych Ethernet może zostać podzielony na niezależne kanałów transmisji z wykorzystaniem mechanizmów wirtualnych sieci VLAN (802.1Q oraz QinQ) lub pozostać transparentny dla urządzenia. HYPERION-401-1 umożliwia agregację portów (statyczną lub z użyciem LACP), obsługę polityk QoS, ograniczanie pasma na portach Ethernet oraz obsługę ramek jumbo. Dodatkowo, oprócz typowych modułów Gigabit Ethernet SFP przełączniki HYPERION-401-1 mogą zostać połączone modułami optycznymi o szybkości 2,5Gbit/s.

Przełącznik HYPERION-401-1 wyposażony jest w szereg mechanizmów QoS. Urządzenia obsługują osiem kolejek wyjścia, priorytety transmisji dla poszczególnych ramek mogą zostać nadane na podstawie priorytetów portów, adresów MAC, VLAN ID, wartości DSCP/ToS Shoper Policer. Dostępne pasmo transmisji może być regulowane w kierunku wyjściowym i wejściowym zarówno dla portów, jak i dla poszczególnych kolejek (priorytetów).

Urządzenie wspiera funkcjonalność Ethernet OAM (Link OAM oraz Service OAM) dostarczając zaawansowane mechanizmy do monitorowania i kontroli pracy (pętle zdalne, sprawdzanie ciągłości połączenia poprzez ramki CFM.>

Oznaczenia

Przykładowe oznaczenia:

HYPERION-401-1-71p Hyperion 401, w wersji standard z 24x RJ45 (10M/100M/1G), 1x SFP (100M/1G), 1x SFP (100M/1G/2.5G), zasilanie redundantne 36-72VDC, 230VAC

HYPERION-401.2-1-S8P-77p Hyperion 401, w wersji dedykowanej dla podstacji elektroenergetycznych z 24x RJ45 (10M/100M/1G), 1x SFP (100M/1G), 1x SFP (100M/1G/2.5G), PTPv2, zasilanie redundantne 2x 36-72VDC; 8x portów PoE+

 

Dodatkowe akcesoria :
– BTP-8524-S5TD 1.25G, 850nm, MM, 550m, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-3124-L2TD 1.25G, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-3124-L4TD 1.25G, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-L4TD 1.25G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-L8TD 1.25G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTP-5524-12TD 1.25G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP

– BTP-3131-L2TD 1.25G-3.125G, 1310nm, SM, 20km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L8TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3131-L12TD 1.25G- 3.125G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, SFP

– BTPB-3524L-L2TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324L-L2TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-3524S-L2TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324S-L2TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDN, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-3524L-L4TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324L-L4TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-3524S-L4TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP
– BTPB-5324S-L4TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M), SFP

– BTPB-3531L-L2TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331L-L2TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3531S-L2TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331S-L2TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3531L-L4TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331L-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3531S-L4TD 1.25G- 3.125G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5331S-L4TD 1.25G- 3.125G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP

– BTE-GB-P1RT 10/100/1000M, 100m(UTP-5), Copper SFP, RJ-45, -40~85OC
– BTE-GB-P3RT 1000M, 100m(UTP-5), Copper SFP, RJ-45, -40~85OC

– BTPB-3503L-L2TD 155M, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5303L-L2TD 155M, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3503S-L2TD 155M, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5303S-L2TD 155M, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDN, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3503L-L4CD 155M, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5303L-L4CD 155M, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, SFP
– BTPB-3503S-L4CD 155M, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP
– BTPB-5303S-L4CD 155M, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, SFP

– BTP-8503-02TD 155M, 850nm, MM, 2km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3103-L2TD 155M, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-3103-L4TD 155M, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-5503-L8TD 155M, 1310nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, SFP
– BTP-5503-12TD 155M, 1310nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, SFP

 

 

Dodatkowe informacje

Waga2.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “HYPERION-401”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Download:

Plik PDF - HYPERION-401_brief



Login download.