HYPERION-103

HYPERION-10x jest przemysłowym, 6-portowym, zarządzalnym przełącznikiem Ethernet, dedykowanym do zapewnienia transmisji w aplikacjach nadzoru i obsługi stacji elektroenergetycznych, CCTV oraz innych aplikacji dla przemysłu. Dodatkowa funkcjonalność w jaką wyposażone są przełączniki to cyfrowe interfejsy we/wy oraz obsługa interfejsu 1-wire udostępniającego możliwość pomiaru temperatury.

Opis

  • Przemysłowy przełącznik posiadający 2/4/6x RJ45 10/100/1000 Mbps oraz 1/3/4x SFP 100/1000 Mbps w zależności od wersji
  • Obsługa PoE na portach elektrycznych
  • Wsparcie dla pracy w pierścieniu, rekonfiguracja połączenia w czasie poniżej 50ms
  • Oszczędność Energii dzięki technologii Energy Efficient Ethernet ‘EEE’
  • Interfejs 1-wire do czujników temperatury
  • Cyfrowe interfejsy we/wy
  • Zarządzanie , WWW, Telnet, SMTP i NTP
  • Temperatura pracy -40°C 80°C
  • Odporna metalowa obudowa IP-30 DIN
  • Zasilanie redundantne 10 – 60 V DC dla wersji z PoE 24 – 60 V DC

Seria przełączników Hyperion-10x skupia w sobie szereg zaawansowanych funkcjonalności podnoszących niezawodność, prostotę obsługi oraz rozpiętość zastosowania. Pierwszą z nich to praca w topologii pierścienia. W urządzeniu każdy z portów Ethernet może brać udział w pracy topologii ring. Korzystając z własnego protokołu obsługi pracy w pierścieniu dysponujemy bardzo krótkim czasem rekonfiguracji połączenia poniżej 50 ms.

Drugą ważną cechą rozwiązania jest dostosowanie do technologii EEE – Energy Efficient Ethernet mającą ogromne znaczenie w sieciach, w których wymogiem jest oszczędność energii.

Kolejną ważną funkcjonalnością jest wsparcie dla technologii VLAN, QinQ oraz QoS dające nieograniczone możliwości tworzenia sieci oparte na rozdzieleniu ruchu pomiędzy użytkownikami jak także aplikacjami.

Hyperion-10x to seria przełączników przemysłowych pracująca w szerokim zakresie temperatur, dostarczana z uchwytem na szynę DIN TH35 oraz w niektórych wersjach wspierająca technologię PoE.

Wbudowanie serwera HTTP oraz agenta SNMP pozwala na swobodną konfigurację parametrów urządzenia poprzez standardową przeglądarkę WWW oraz stałe monitorowanie uszkodzeńz poziomu dowolnych platform zarządzania wyposażonych w protokół SNMP. Dodatkowo wbudowana obsługa protokołu SMTP pozwala na powiadamianie operatora pocztą elektroniczną w przypadku wystąpienia awarii w systemie.

RYSUNEK MECHANICZNY

OZNACZENIA

Przykładowe oznaczenia:

HYPERION-101-1-SFP-S2 – Hyperion-101 switch zarządzalny 4xFO(SFP); 2xRJ45; 2x PoE

HYPERION-103-2-WS-1-S2 – Hyperion-101 4xRJ45; 1xFO (1x combo); we/wy cyfrowe, 1-wire; wbudowane złącze optyczne SC, 1310/1550 nm SM/MM zasięg 20/2km; 2x PoE

Dodatkowe akcesoria:
– BTP-8524-S5TD 1.25G, 850nm, MM, 550m, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTP-3124-L2TD 1.25G, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTP-3124-L4TD 1.25G, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTP-5524-L4TD 1.25G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTP-5524-L8TD 1.25G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTP-5524-12TD 1.25G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)

– BTPB-3524L-L2TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTPB-5324L-L2TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTPB-3524S-L2TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTPB-5324S-L2TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTPB-3524L-L4TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTPB-5324L-L4TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTPB-3524S-L4TD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M)
– BTPB-5324S-L4TD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC, (wsparcie 100M)

– BTP-8503-02TD 155M, 850nm, MM, 2km, SFP, LC, -40~85OC
– BTP-3103-L2TD 155M, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, -40~85OC
– BTP-3103-L4TD 155M, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, -40~85OC
– BTP-5503-L8TD 155M, 1310nm, SM, 80km, SFP, LC, -40~85OC
– BTP-5503-12TD 155M, 1310nm, SM, 120km, SFP, LC, -40~85OC

– BTPB-3503L-L2TD 155M, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC
– BTPB-5303L-L2TD 155M, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, -40~85OC
– BTPB-3503S-L2TD 155M, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC
– BTPB-5303S-L2TD 155M, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, -40~85OC
– BTPB-3503L-L4TD 155M, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC
– BTPB-5303L-L4TD 155M, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, -40~85OC
– BTPB-3503S-L4TD 155M, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC
– BTPB-5303S-L4TD 155M, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, -40~85OC

– BTE-GB-P1RT 10/100/1000M, 100m(UTP-5), Copper SFP, RJ-45, -40~85OC
– BTE-GB-P3RT 1000M, 100m(UTP-5), Copper SFP, RJ-45, -40~85OC

– LT-19-03 Półka mocująca do szafy 19”/4U z pozycjonowaną szyną DIN, dla urządzeń 7x
Hyperion-105 (montaż pionowy)

 

Dodatkowe informacje

Waga1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “HYPERION-103”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Download:

Plik PDF - HYPERION-100_brief



Login download.