R&D

W swojej szerokiej ofercie posiadamy urządzenia wykorzystywane do transmisji danych w sieciach optycznych i miedzianych.

Są to aktywne i pasywne multipleksery, przełączniki ethernetowe, konwertery interfejsów, regeneratory, modemy g.shdsl, a także testery telekomunikacyjne, centralki kontrolno-pomiarowe czy transceivery SFP. Nasza oferta jest stale rozwijana.

Najważniejszą cechą naszych produktów jest wysoka jakość wykonania co wraz z konkurencyjną ceną sprawia, że nasze urządzenia są bardzo popularne na rynku. Jakość BITSTREAM doceniają największe firmy telekomunikacyjne, energetyczne, instalatorskie i inne.

Naszym klientom oferujemy projekty urządzeń "pod klucz" – większość naszych urządzeń powstało przez wyjście naprzeciw nietypowym zapotrzebowaniom. Jesteśmy elastyczni w zakresie dostosowywania rozwiązań. Reagujemy szybko na oczekiwania rynku i chcemy aby nasza oferta z zakresu sieci dostępowych była kompletna i stale odpowiadająca wymaganiom klientów.

Stale prowadzimy projekty badawczo-rozwojowe podnosząc tym samym jakość urządzeń, zwiększając ich funkcjonalność, współpracę urządzeń w obrębie danej rodziny produktów a także kompatybilność z urządzeniami innych producentów.

Doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że nasze urządzenia są łatwe w użytkowaniu: mają prostą i czytelną obsługę oraz są łatwe w zarządzaniu.

BITSTREAM to prężny dział rozwoju, profesjonalna produkcja, doświadczeni programiści i najlepszy marketing!