NESO

NESO jest światłowodowym konwerterem 10/100/1000 Mbit/s Ethernet, który umożliwia połączenie dwóch niezależnych sieci pakietowych za pomocą łącza optycznego.

Ceny po zalogowaniu

Opis

NESO jest światłowodowym konwerterem 10/100/1000 Mbit/s Ethernet, który umożliwia połączenie dwóch niezależnych sieci pakietowych za pomocą łącza optycznego. Konwerter w wersji podstawowej wyposażony jest w jeden port elektryczny Ethernet 10/100/1000 Gbit/s i jeden port światłowodowy 1 Gbit/s realizowany za pomocą wkładki SFP. Urządzenie (pracując z szybkością 1 Gbit/s) przekazuje informacje o strukturze ramek zgodnych z IEEE802.3, przez co może ono współpracować z dowolnym urządzeniem spełniającym ten standard i szybkość transmisji od strony optycznej.

  • Przezroczyste połączenia dwóch sieci LAN za pomocą światłowodu
  • Obsługa od strony elektrycznej interfejsów10/100/1000 Mbit/s Ethernet
  • Możliwość pracy w konfiguracji punkt-punkt
  • Praca po dwóch włóknach lub po jednym włóknie WDM, CWDM w zależności od SFP

Przykładowe oznaczenia:
NESO – NESO media konwerter z 1x (1000M) FO(SFP); 1x RJ45 (10/100/1000M); zasilanie 12-60VDC
NESO-LV – NESO media konwerter z 1x (1000M) FO(SFP); 1x RJ45 (10/100/1000M); zasilanie 5VDC
NESO-PoE-PSE – NESO media konwerter z 1x (1000M) FO(SFP); 1x RJ45 (10/100/1000M); zasilanie 24-57VDC,1x RJ45 z PoE PSE

Dodatkowe akcesoria:
• BTP-8524-S5CD 1.25G, 850nm, MM, 550m, SFP, LC, 0~70*C
• BTP-3124-L2CD 1.25G, 1310nm, MM/SM, 2/20km, SFP, LC, 0~70*C
• BTP-3124-L4CD 1.25G, 1310nm, SM, 40km, SFP, LC, 0~70*C
• BTP-5524-L4CD 1.25G, 1550nm, SM, 40km, SFP, LC, 0~70*C
• BTP-5524-L8CD 1.25G, 1550nm, SM, 80km, SFP, LC, 0~70*C
• BTP-5524-12CD 1.25G, 1550nm, SM, 120km, SFP, LC, 0~70*C

• BTPB-3524L-L2CD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, 0~70*C
• BTPB-5324L-L2CD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, LC, 0~70*C
• BTPB-3524S-L2CD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, 0~70*C
• BTPB-5324S-L2CD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 20km, SFP, WDM, SC, 0~70*C
• BTPB-3524L-L4CD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, 0~70*C
• BTPB-5324L-L4CD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, LC, 0~70*C
• BTPB-3524S-L4CD 1.25G, 1310/1550nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, 0~70*C
• BTPB-5324S-L4CD 1.25G, 1550/1310nm, SM, 40km, SFP, WDM, SC, 0~70*C

• LT-19-TS-35-01 Szyna DIN 19″ umożliwiająca montaż w szafie rack. Wymiary: 19″ x 1U x 110mm (głębokość). Waga: 0.6kg. Możliwość montażu: do 8 urządzeń NESO.

Dodatkowe informacje

Waga 0,6 kg
Zasilanie:

,

PoE:

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “NESO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pliki do pobrania:

Plik PDF - NESO_brief



Pliki do pobrania tylko po zalogowaniu.