NEREIDA

Zapytaj o produkt - cena po zalogowaniu
Zaloguj się

Urządzenie NEREIDA jest konwerterem interfejsów optycznych. Zakres wspieranych przez konwerter prędkości rozciąga się od 155 Mbit/s do 1.25 Gbit/s.

Wyczyść

Opis

  • Konwersja interfesjów pomiędzy zainstalowanymi modułami SFP zgodnymi z „SFP Multi Source Agreement”
  • Regeneracja amplitudy oraz opcjonalna zegara dla sygnału konwertowanego
  • Szeroki zakres wspieranych szybkości pracy i typów od 155 Mbit/s do 1.25 Gbit/s
  • Interfejsy SC/PC
  • Sygnalizacja statusu portów i stanu urządzenia poprzez diody LED
  • Zasilanie 12-60V DC

Szeroki zakres napięć zasilania od 12 do 60V DC pozwala podłączyć konwerter bezpośrednio do napięcia stacyjnego. W przypadku zasilania z napięcia sieciowego dołączany jest zewnętrzny zasilacz wtyczkowy.

Dodatkowe informacje

Waga 0,3 kg
Typ interfejsu:

MM – 2x850nm multimodowy, 2km, SM – 2x1310nm jednomodowy, 15km

Typ interfejsu:

L – 2x1550nm SM 100km, M – 2x1310nm SM 50km, S – 2x1310nm SM 15km, WL13 – WDM 1310/1550nm 60km, WL15 – WDM 1550/1310nm 60km, WM13 – WDM 1310/1550nm 40km, WM15 – WDM 1550/1310nm 40km, WS13 – WDM 1310/1550nm 20km, WS15 – WDM 1550/1310nm 20km

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “NEREIDA”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pliki do pobrania:

Plik PDF - NEREIDA_brief



Pliki do pobrania tylko po zalogowaniu.