ANYMUX-FO

Zapytaj o produkt - cena po zalogowaniu
Zaloguj się

ANYMUX-FO Światłowodowy multiplekser 4xE1 G.703 2048kbit/s

 

Wyczyść

Opis

ANYMUX-FO jest urządzeniem przeznaczonym dla użytkowników z zapotrzebowaniem na klasyczne połączenia głosowe. Urządzenie realizuje transport czterech strumieni E1 2048kbit/s poprzez tor optyczny z wykorzystaniem dwu włókien jednomodowych bądź wielomodowych. Możliwa jest również transmisja po jednym włóknie z wykorzystaniem techniki WDM.

 

ANYMUX-FO

  • Połączenie czterech kanałów E1 2048kbit/s G.703 poprzez łącze optyczne,
  • Statystyki jakościowe kanałów E1 i FO zgodne z G.826,
  • Zarządzanie SNMP, WWW, SMTP,TELNET, SNTP, syslog,
  • Zdalna wymiana oprogramowania – zarówno firmware jak i GUI.

 

Wbudowanie serwera HTTP, serwera TELNET oraz agenta SNMP pozwala na swobodną konfigurację parametrów urządzenia poprzez standardową przeglądarkę WWW oraz stałe monitorowanie uszkodzeń z poziomu dowolnych platform zarządzania wyposażonych w protokół SNMP. Dodatkowo wbudowana obsługa protokołu SMTP pozwala na powiadamianie operatora pocztą elektroniczną w przypadku wystąpienia awarii w systemie. Zarządzanie urządzenia realizowane jest w paśmie z wykorzystaniem portu Ethernet.

 

Urządzenie jest wyposażone w możliwość wymiany oprogramowania bezpośrednio przez użytkownika pozwalającą na łatwe podnoszenie walorów użytkowych po instalacji urządzenia u klienta. Multiplekser ANYMUX-FO zasilany jest z napięcia stałego od 12 do 60V lub z zasilacza zewnętrznego dołączanego do urządzenia w przypadku napięcia przemiennego. Całkowity pobór mocy przez urządzenie nieprzekracza 6 Watów.

Przykładowe oznaczenie:

ANYMUX-FO-WLL-2 – multiplekser ANYMUX-FO w wersji z interfejsem WDM 157/1510nm o zasięgu.

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg
Typ interfejsu optycznego:

L – 1550 nm SM – zasięg do 100 km, M – 1310 nm SM – zasięg do 50 km, S – 1310 nm SM/MM – zasięg 15/5 km*, SFP – interfejs realizowany przez moduł SFP, WL – 1310/1550 i 1550/1310 nm SM – zasięg do 60 km, WM – 1310/1550 i 1550/1310nm SM – zasięg do 40 km, WS – 1310/1550 i 1550/1310 nm SM/MM – zasięg do 20/5 km*

Pole opcjonalne:

1 – końcowy – 1310/1550 nm dla wersji WS/WM/WL lub 1550/1570 nm dla wersji WLL, 2 – końcowy – 1550/1310 nm dla wersji WS/WM/WL lub 1570/1550 nm dla wersji WLL, Brak

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ANYMUX-FO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pliki do pobrania:

Plik PDF - ANYMUX-FO_brief



Pliki do pobrania tylko po zalogowaniu.