Blog

Oferta pracy

BITSTREAM sp. z o.o. jest Polskim producentem profesjonalnej elektroniki do transmisji danych. Specjalizuje się w projektowaniu urządzeń transmisji danych w sieciach optycznych, miedzianych oraz bezprzewodowych. W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy osoby technicznej, kreatywnej oraz ambitnej na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży

Miejsce pracy: Lublin
nr ref IWTS/01/01/2019 Praca dla osoby o wysokich kwalifikacjach technicznych, wymagająca stałego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji. Oferta skierowana dla ludzi ambitnych, którzy szukają środowiska pozwalającego i motywującego do dalszego rozwoju osobistego.

Opis stanowiska:
• Koordynacja procesu wdrażania zaprojektowanych w R&D urządzeń do produkcji.
• Planowanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych projektowanych urządzeń.
• Tworzenie dokumentacji technicznych urządzeń oraz dbanie o ich jakość i zawartość merytoryczną.
• Obsługa klientów firmy w zakresie doradztwa technicznego przed i po sprzedaży.
• Aktywna współpraca z działem handlowym firmy, w celu wsparcia Klienta.
• Przygotowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń technicznych wewnętrznych oraz dla Klientów firmy.
• Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji ogólnych oraz umiejętności specyficznych, koniecznych do prawidłowej realizacji zadań na swoim stanowisku pracy oraz w strukturze firmy.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Certyfikat CCNA.
• Wiedza w zakresie telekomunikacji, sieci Ethernet, protokołów sieciowych IP.
• Minimum dwuletni staż pracy w firmach IT, technicznych.
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.
• Czynne Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• Bardzo ciekawą pracę w atmosferze współpracy i rozwoju.
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań.
• Umowa o pracę + premia za wyniki.
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania nowych doświadczeń (np. stale prowadzone zajęcia językowe j. angielski, rosyjski, hiszpański).

Praca na cały etat w godzinach 8:00-16:00 w siedzibie firmy w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej 7/9. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: praca@bitstream.com.pl, w tytule wpisując „ref IWTS/01/12/2018 Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży”.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy BITSTREAM Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Mełgiewska 7-9, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *