Skontaktuj się z nami

Dział marketingu i sprzedaży

Joanna Wujec

jwujec@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 21

885 857 885

Łukasz Mikulski

lmikulski@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 22

885 020 696

Łukasz Mordak

lmordak@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 31

603 256 071

Dariusz Frąk

dfrak@bitstream.pl

603 250 960

Maciej Tomczyszyn

mtomczyszyn@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 26

697 611 697

Anna Bator

abator@bitstream.pl

81 743 86 43

607 803 629

Dział wsparcia technicznego sprzedaży

Paweł

pgmur@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 28

691 113 727

Dariusz

dstoj@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 28

Dział pomocy technicznej i sewisu

Support

support@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 25

Dział rozwoju

R&D

rozwoj@bitstream.pl

Dział produkcji

Paweł

pbalczynski@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 30

Dział administracji

Karolina

kozog@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 29

Zarząd

Magdalena Beczek

mbeczek@bitstream.pl

81 743 86 43 wew. 34

Od wielu lat współpracujemy z nawiększymi dystrybutorami urządzeń do transmisji danych sieci teleinformatycznych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy, prosimy o kontakt z Działem Marketingu i Sprzedaży.

Jeżeli masz jakieś pytania – wyślij nam wiadomość.

Formularz kontaktowy





Kontakt

BitStream Sp. z o.o.
NIP: 946-250-85-88
REGON: 060184269
KRS: 0000266288 Sąd Rejonowy w Lublinie

XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wielkość kapitału zakładowego 60 000 zł

GIOŚ E0006605W

BZ WBK S.A. 85 1500 1520 1215 2006 3817 0000 

info(at)bitstream.com.pl

Tel. 81 743 86 43

Fax. 81 442 02 98

Współrzędne GPS:N 51° 14′ 80”E 22° 36′ 50”